Příslušenství k Sony PlayStation 4Příslušenství je důležitou součástí každé herní konzole, protože přidává mnohé funkce a zážitky z hraní. Například druhý ovladač je nutností pro hraní 2 hráčů na jedné konzoli. Speciální PlayStation kamera dokáže aktivovat funkci rozpoznávání ovladače pro ještě rychlejší přihlášení. Zde nabízíme popis nejzákladnějšího příslušenství pro každého skutečného hráče.


Dualshock 4

Nový a ještě lepší ovladač pro PlayStation. Dualshock 4 nabízí hned několik inovací pro jedinečný zážitek. První z nich je světelný LightBar, který mění barvu podle postavy ve hře a případně podle zranění a poskytuje tak další způsob odezvy. Známá vibrační funkce zůstala zachována a dokonce byla vylepšena. Citlivý dotykový TouchPad nabízí další možnosti pro dokonalé ovládání hry. Další novou funkcí je tlačítko share, kterým můžete okamžitě sdílet obrázky a videa přímo na Facebook. Japonští inženýři se nenechali zahanbit ani designem ovladače, který patří nejlepším na trhu. In tegrovaná nabíjecí baterie s kapacitou 1000mAh zajišťuje plnou funkčnost ovladače dlouhé hodiny.

PS4 Eye Camera

Dvě kamery umístěné v těle boxu snímají v rozlišení 1280x800px každý váš pohyb s ovladačem Dualshock 4. Díky snadné detekci světelného lightbaru ovladače kamera přesně rozpozná veškerý pohyb, který se okamžitě projeví ve hře.